Lité anhydritové podlahy

Anhydritové podlahy jsou nejčastějším typem podlah u novostaveb. Anhydrit zaručuje rovnoměrný přenos tepla. Díky samonivelačním vlastnostem není potřeba dalších úprav a povrch je naprosto rovný. Lití provádíme s materiálem KVK z Transmixu. Díky tomuto druhu aplikace zaplatíte na kilogram přesné množství spotřebovaného materiálu, což je nesrovnatelné s aplikací anhydritu ze sila. Nabízíme anhydritový potěr 20 mPa, který je vhodný pro bytové prostory a 30 mPa, vhodný například pro garáže. Pevnost se volí poměrem směsi rovnou při aplikaci, takže je možné během jednoho dopoledne vylít rodinný dům i s garáží.

Jako doplňkové služby nabízíme pokládku a dodání podlahového polystyrenu. A po aplikaci anhydritu nabízíme broušení, před pokládkou podlahové krytiny.


Certifikát KVK


Fotogalerie lití podlah

Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy


Zadat nezávaznou poptávku