Lité anhydritové podlahy

Výhody lité podlahy pro vaše bydlení

  • Ušetření za materiál – lití podlah z Transmixu, materiál MORFICO Anhydrit, umožňuje přesné dávkování materiálu, díky čemuž se eliminuje zbytečný odpad a vy zaplatíte materiál na kilogram přesně.
  • Rychlá a ekonomická aplikace – vylití rodinného domu s garáží zvládneme za jedno dopoledne. Na automobilu navíc máme hadice na lití a pro aplikaci anhydritu nepotřebujeme elektřinu. Stačí jen přípojka vody, studna nebo vrt. Ušetříte tak na nákladech za elektřinu.
  • Samonivelační vlastnosti – díky samonivelačním vlastnostem anhydritu není potřeba dalších úprav povrchu, protože už po prvním vylití podlahy se povrch sám rozprostře bez jakýchkoli nerovností.
  • Ideální pro podlahové vytápění – materiál v podobě anhydritu zajišťuje rovnoměrný přenos tepla, což činí anhydritu ideální volbou pro vytápěné podlahy.
  • Výběr pevnosti podlahy – sami si zvolíte pevnost podlahy, kdy nabízíme pevnost 20 MPa pro bytové prostory a 30 MPa pro garáže. Dokonale tak přizpůsobíte pevnost podle typu prostoru a jeho účelům.
  • Dlouhá životnost – mezi vlastnosti anhydritu patří odolnost vůči vlhkosti, minimální tendence k praskání, ochrana proti pronikání vody a snadná přilnavost podlahových krytin. Díky tomu se můžete spolehnout na její dlouhou životnost.
  • Univerzálnost – jedná se o oblíbenou a vhodnou možnost pro moderní stavby a rekonstrukce.

Lité podlahy můžete doplnit také o

  • Pokládka polystyrenu – k samotnému lití nabízíme i kompletní služby včetně dodání a pokládky podlahového polystyrenu, který slouží jako izolace proti vlhkosti, k lepším akustickým vlastnostem a pomáhá zadržování tepla.
  • Broušení před pokládkou krytiny – po aplikaci anhydritu poskytujeme broušení a přípravu pro pokládku podlahové krytiny. Zajišťujeme tak optimální přilnavost krytiny.
Anhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahyAnhydritové podlahy

Co je anhydrit?

Jedná se o samonivelační materiál, určený jako nášlapná vrstva podlahové konstrukce a je vhodný na podlahy pro novostavby i rekonstrukce. Dodáváme anhydritový materiál v pevnostech 20, 25 a 30 MPa. Anhydritové podlahy lijeme z vozidla TRANSMIX, který míchá anhydritový materiál přímo na stavbě, po vylití vyjede vážní lístek a klient platí přesně spotřebované množství - nezaplatí tedy ani o 1 Kg materiálu navíc. Doba aplikace anhydritu je na běžný rodinný dům (150 m2) okolo 3 hodin čistého času. Na automobilu máme hadice na lití a připojení vody v délce 150 m. Pro aplikaci anhydritu nepotřebujeme elektřinu, stačí jen přípojka vody, studna nebo vrt…